Dopis

14. ledna 2007 v 15:30 |  About Billie Joe
Vážený fanoušku Green Day,

Vyrostl jsem v rafinerním městě. Když mi byly čtyři roky, viděl jsem obrovské ropové rafinérie, jak zaplavují znečištěním oblohu, a toto znečištění si mi dostávalo do plic. Tehdy jsem poprvé pocítil hrozivé dopady americké závislosti na ropě.

Americká zvyklost na ropu nás dostává do závažných problémů. Zatímco ropné společnosti mají větší zisky než kterékoliv jiné společnosti v historii, my jsme poškozování globálním oteplováním a sledujeme stále víc a víc veřejných míst zničených těžbou ropy. Minulý rok jsme poslali více než sto biliónů dolarů v ropě do nedemokratických zemí na Středním východě.


Všichni se musíme podílet na zastavení americké závislosti na ropě. To je důvod, proč jsme Mike, Tre a já spojili síly s NRDC a vytvořili novou webovou stránku www.greendaynrdc.com . Podporujeme program NRDC Pryč s ropou v Americe, který může radikálně omezit naši závislost na ropě. Pokus si tak ještě neudělal, klikni sem , podívej se na naše video a řekni prezidentu Bushovi Pryč s ropou v Americe.
Mnozí lidé se cítí přemoženi naší vládou.Ale demokracie předpokládá, že vláda bude pracovat podle lidí: my volíme politiky do úřadů, takže máme kontrolu na lidmi, kteří za nás dělají rozhodnutí. Je to v pořádku a velmi rebelské mluvit hlasitě, mít zodpovědnost k našemu životnímu prostředí a starat se o vzduch, který dýcháme a o vodu, kterou pijeme.

S úctou,

Billie Joe Armstrong
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Billie Joe ????

Jo, je úžasneeeej
Ujde
Neeee

Komentáře

1 barushka barushka | 15. února 2010 v 10:37 | Reagovat

mas krasnej blog! green day 4ever!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama