GD rozhovor

30. června 2008 v 17:52 | Maky |  Rozhovory, články
1. Na koncertech si vždy pozvete na jeviště někoho z obecenstva, buď hrát nebo šaškovat. I na živo i na DVD sem viděla, že se Billie Joe líbal s klukama. Jak dobře vím, má manželku a děti- jak to, že ho přitahujou kluci?

Billie Joe: "Ať si myslí, co chtějí! Mám rád ty, kteří nás mají rádi a lásku k nim vyjadřuju tak, jak chci- když mám chuť na polibek, tak proč ne. Ať si myslí, že jsem teplouš, ať si myslí- já se navzdory tomu cejtim ve svý kůži dobře. Byly časy, kdy jsme si dávali dolů kalhoty... Takže to závisí na situaci, která se na jevišti odehrává."
Tré: "Už teď se Billieho bojím, hehehe! Nesnášíme předsudky, zpíváme o tom, no a 'bojujeme' proti tomu."

2. Co byste udělali, kdyby se George W. Bush objevil na vašem koncertě? Dočetla jsem se, že ho nemáte příliš v lásce...

Billie Joe: "První, co by mě napadlo, je to, že by sem seskočil z jeviště a jednu pořádnou bych mu vrazil! Eště by sem se v tom i vyžíval!"
Mike: "Bush není přítel. Myslím, že si na to přišla z našich textů. Správně to vnímáš, svatá pravda!"

3. Koho máte rádi?

Tré: "Upřímný lidi, kámoše a 'Dead Kennedys'."
Billie Joe: "Mám rád lidi. My nejsme hvězdy, který se přetvařujou před smrtelníkama a za zavřenými dveřmi utrácejí svoje peníze a podobné sprostosti. Miluji svoji manželku a děti, kámoše Mika a Trého , neb sou ostatní přátelé."

4. Je ještě pravda, že "PUNK'S NOT DEAD"?

Billie Joe: "Pro mě punk nikdy nevymře, ani v případě, že ho už rádia nebudou hrát. Je to můj život. Možná to zní blbě ale nezměníme tento styl. Protože jsem ten chlap, kterým sem chtěl být. Nás nikdy neuvidíš v nejnovějších autech a oblecích od Armaniho, proto nehrajem. Například tyhle kolhoty nosím už roky. Stojím nohama pevně na zemi- na rozdíl od namyšlených hvězd, které nenávidím."

5. Nejvíc se mi líbí Tré Cool. Kvůli němu mám ráda Green Day. Ráda by sem o něm věděla víc!


Mike: "Je to šílený chlap, ale máme ho velmi rádi!"
Tré: "Zkusím to. Například jako devítiletý sem se učil na housle, ale nebyli to právě nejčistší tóny. Ale hudba byla pro mě už tehdy důležitá, takže jsem hledal jiný nástroj. V sousedství býval kluk, který bubnoval v punkový kapele. Na základě toho sem získal pocit, že je to nástroj pro mě. Povídal jsem tátovi, ať mi koupí bubny. On se jen usmál a povídal, že až dokážu skákat na jedné noze, druhou kroužit, při tom opakovat nějaké hloupé říkanky a ať s rukama něco udělám (už se nepamatuju co), tak je dostanu. Udělal jsem to a ...stal se ze mě bubeník..."

6. Oblíbený nápoj? Co pijete často na koncertech?

Billie Joe: "Máme rádi studené pivko, v tom se absolutně shodneme! Na koncertech máme vždy vodu a pivo- uhasí žízeň. Samozřejmě se stává, že tam míváme i nápoje jiného typu." (smích)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GrEEnPajula GrEEnPajula | E-mail | Web | 6. července 2008 v 10:32 | Reagovat

Jé tenhle rozhovor neznám:DD Ten je hustej XDD...Nejlepší je ten konec...prej ještě (smích) XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama