Info

26. března 2010 v 15:17 | Makyna |  >> Novinky <<
Hlasujte pro Green Day na MTV Germany pro nejlepší klip všech dob. GD jsou zde s klipem Wake Me Up When September Ends.

Jako každý rok, tak i tento rok se Tré zúčastní 4.výročí charitativního golfu: 'Music in Schools Today'. Akce se bude konat 5.dubna v Oakland Hills, CA.

Billie Joe vzdal poctu skupině The Stooges, která vstoupila do Rock and Rollové síně slávy. Událost se konala 15.3. v Waldorf Astoria Hotel v New Yorku. Green Day i Iggy Pop spolu spolupracovali na jeho sólové desce v roce 2003, na songu Private Hell.

GD byli zahrnuti na seznamu "Character Approved" artists. TJ umělcí, kteří změnili pohled na americkou kulturu. Zde je krátké video z Cahracter Approved Awards, Billie tam mluví z jejich nahrávacího studia, mluví o muzice a o tom, co ho přinutilo psát politické songy.

Mužete hlasovat pro GD na stránkách časopisu Kerrang v '21st Century Icons'. Na email Kerrangu mají čtenáři napsat, jaký umělec jim změnil život za posledních deset let. Email: feedback@kerrang.com

Když se Johna Lydona(Sex Pistols) zeptali, co si myslí o Arctic Monkeys odpověděl: 'That's not a band. That's a showbiz construct. A mockery. That's very much like that awful band Green Day or Avril Lavigne'. Článek je na Gigwise.com, na konci článku je anket, kde se ptají: "Are Arctic Monkeys and Green Day a mockery?'' (na výsměch). Hlasujte x)

Green Day vyhráli německou cenu 'Echo' ve skupině 'Best International Rock'. Ve skupone byli spolu s Billy Talent, Kings of Leon, Mando Diao a Placebo. Akce se GD nezúčastnili, konala se 4.3.

Hra Rock Band na které se GD podílejí bude obsahovat 47 písniček od GD a vyjde 8.června 2010. Dále bude zahrnovat 100 fotek a více jak 40 minut nezveřejněných rozhovorů a vystoupení. Více na RockBand.com.
http://www.greendayauthority.com/news/images/031110_rockband.png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama