Moje sdělení pro vás xD

Awesome as Fuck našlo cestu domů :-D:-D

24. března 2011 v 23:25 | Makyna
Ha, dnes mi konečně došlo Awesome as Fuck !!! :-D Kruci je to skvělý...!

U Anett si můžete prohlédnout booklet :)

Nový vzhled =)

21. února 2011 v 0:25 | Makyna
Poslední design se tu sice moc dlouho neohřál, ale já se na to už nemohla dívat (né že by fotky z Prahy byly špatný, ale moje zpracování to pokazilo) a tak jsem dneska udělala něco nového. Snad se bude líbit... :)

Hory :)

5. února 2011 v 14:15 | Makyna
Jako každoročně jedu na hory do Vrátné Doliny. Wifi tam není a články žádný přednastevený nemám, takže o mě týden neuslyšíte :) Snad tam bude hezky, hlavně aby nepršelo.

Mějte se krásně, Maky
www.green---day.blog.cz/pat a mat

2010 --> 2011

31. prosince 2010 v 18:33 | Makyna
Přeji všem krásný vstup do nového roku 2011 :)
www.green---day.blog.cz, 2011

Merry Christmas

24. prosince 2010 v 17:10 | Makyna
http://www.widgetslab.com/wp-content/uploads/2008/12/merry-christmas.jpg

Přeji všem krásné a pohodové Vánoce !!! :)

www.green---day.blog.cz

Green Day on big screen - 2.12.2010

13. prosince 2010 v 16:21 | Makyna
http://www.palacecinemas.cz/images/promos/cz_greenday_spa_side.gif
No tak celkově se mi to líbílo...nejde říct, že ne :) ale čekala jsem víc lidí. Už začátek byl trochu pozměněnej než známe z MTV, ale pak to bylo stejný - 21st CBD, KYE...a tak. Přišlo mi blbý, že tam dali St. Jimmy a před tým nedali Are We The Waiting, tak to bylo takový useklý. Ale co mě nejvíc dorazilo, tak to, že začli hrát Jesus of Suburbia - super ! - ale... asi před nejlepší částí z celé písničky (Dearly Beloved) to ukončili :-D to vůbec nikdo v kině nechápal a já už vůbec ne. Prostě to utli, dali tam řvoucí lidi a to byl konec JOS.. :D Na druhou stranu mě velice potěšilo She a Minority. Pobavil mě Billieho xicht v Brain Stew, kdy slova Dried up and building out my skull zazpíval ve vysokých tóninách - bylo to jako, že je dobrej, jak to hezky pozměnil... :-D A pak jsem si všimla, že BJ má na levé ruce mezi palcem a ukazovákem něco napsaný, asi fixkou..nevím no :)

Jo a ještě co mě překvapilo, bylo, že před samotným koncertem nebyly žádný reklami :) Celkový čas byl kolem 1h a 15min. Obraz byl skvělej zvuk taky...asi to řvalo dost, ale i tak bych to ještě o kapku zesílila xD

Tady dávám jenom tak pro přehled, jaký písničky byli v kině. Snad jsem tam dala všechny :)

Playlist:

1. 21st Century Breakdown
2. Know Your Enemy
3. East Jesus Nowhere
4. Holiday
5. The Static Age*
6. St. Jimmy*
7. Boulevard of Broke Dreams*
8. When I Come Around
9. Brain Stew*
10. Jaded*
11. Basket Case
12. She*
13. 21 Guns
14. Minority*
15. American Idiot
16. Jesus of Suburbia*
17. Good Riddance (Time of YOur Life)

* nebyla na MTV World Stage

Halloween

31. října 2010 v 23:23 | Makyna
Přeji všem pekný Halloween :) tento rok jsem byla líná vyřezávat dýňu a tak se maximálně můžete podívat na můj výtvor z minulého roku xD

http://blogs.smarter.com/blogs/guests/happy%20halloween.jpg

http://www.greendayauthority.com/Picture_Vault/albums/userpics/10012/IMG_1232.JPG

http://www.greendayauthority.com/Picture_Vault/albums/userpics/10012/luanne.JPG

Přesně touhle dobou před měsícem... :)

29. července 2010 v 19:21 | Makyna
Achjo, jak moc bych se dneska chtěla vrátit přesně o měsíc :) Asi se vrhnu na youtube a připomenu si ten skvělej večer ... x)

http://img.musicserver.cz/big/65793.jpg

On Holidayyyy

9. července 2010 v 21:23 | Makyna
Za chvilku odjíždím na dovču, takže se tu mějte pěkně xD Papáá

http://images.askmen.com/fine_living/keywords/vacation_965867.jpg

Jedu pryč

27. února 2010 v 10:30 | Makyna
Omlouvám se, že se tu teďka opět nic neděje. Ale nemám moc času, do toho škola a když trochu času je, tak na pc nemám náladu. Ale doufám, že březen bude volnější, tak zase začnu něco dělat... x)

Nuže, teďka odjíždím na hory - na týden. Strašně se tam těším. Mějte se krásně, skládejte básně!! x)

http://i.idnes.cz/06/111/cl/TOM16e990_lyzar3.jpg

Happy 2010

31. prosince 2009 v 16:12 | Makyna
http://greendayauthority.com/Picture_Vault/albums/newyears/newyears.jpg

No než vám popřeju krásný nový rok tak ještě napíšu pár slov... :-D Nejprve na blogu Didi, jsem soutěžila o sešit Kimiho Räikkönena a díky vaším hlasům jsem vyhrála. Děkuju moc !! Děkuju Anett :-)) Pak...docela dost mě štvalo, že sem vůbec nikde neviděla klip 21st CBD....až do nedávna. Nechápu to... klip je natočený už nějakej ten měsíc a do nedávna ho opravdu skoro nikde nedávali. Teď už je dokonce i v t-music chart, kde pro něj můžete hlasovat.

Jaj a vůbec sem se Vás nezeptala....co Vánoce?? jak ste si je užili? a dostali ste co ste chtěli? :-D doufám, že aspoň jeden dárek měl něco společnýho s GD. Já sem od nich dostala dost věcí... ale nebudu se chlubit xD Jenom řeknu, že asi na třetí pokus mi konečně došli známky Green Day(dog tags) a tričko z Adeline, to s tou vlajkou.

Tak krásný nový rok!! Dejte si nějaký předsevzetí a snažte se ho dodržet nebo vyplnit...je to sranda ;-) A moc to nepřežeňtě!! Všecho s mírou xD No a minulý rok jsem přála, aby Green Day vydali nové CD. Splnilo se. Teď přeju, aby se ukázali v České republice :-)

Šťastné a veselé

24. prosince 2009 v 14:44 | Makyna
Užijte si Vánoce !!!!!!! xD sníh slezl, takže jsou Vánoce opět na blátě, hnus toto :-D Ať pod tym stromečkem najdete všechno co jste chtěli a užívejte krásné chvíle s rodinou a kamarády :)

PS: vím, že se tu nic neděje, ale nemám nějak čas xD ani o tych svátkách :-D ale budu se snažit polepšit....vezmu si to do nového roku.

Vídeň, Rakousko 6.11.2009 - koncert Green Day - nazapomenutelný zážitek na celý život x)

9. listopadu 2009 v 20:20 | Makyna
Oh, no jak začít........v prvé řadě se chci omluvit za své bláboly, páč moc psát neumím. Snažila jsem se něco fotit, ale já prostě nedokázala mít ruku v klidu, takže fotky nejsou vůbec ostrý :-D a je to taky tím, že jsem fotila na velký přiblížení no :-D ale všechny fotky z článku jsem pořídila já osobně :-D natáčela jsem i videa, ale to by mě mohlo, dávat to na youtube :-D No dobře, takže teďka se vám pokusím popsat můj zatím nejlepší den v životě......x)

Halloween 09 :-D

8. listopadu 2009 v 20:06 | Makyna
Já vím, že je to dýl co byl Halloween, ale neměla sem doposud čas xD tak teďka vám sem dávám svůj výtvor!! :-D Dýňa byla velká jak kráva xD

Den D....xD

6. listopadu 2009 v 12:00 | Makyna
Já vím, že tu poslední dobou nic nepřibejvá xD Ale změní se to, snad, doufám xD K čertu se školou, přece nebude mít přednost před Green Dayama xD (zajímavě napsáno xD)

No, proč píšu. Protože je 6.11. !!!!!! Někdy jsem si myslela, že se tohoto dne nedočkám. A proč? pro ty pomalejší....xD Dneska vystupujou GD ve Vídni a já na ně jedu xD promiňte, ale musím se s někým podělit o svou radost tak to neberte jako vychloubání xD Konečně je uvidím naživo, uááá :-D No jak jsem dřív psala, tak mám lístky dost vzadu, takže ten původní plán s dalekohledem se mi nezdá zas tak špatnej :-D zkusím i něco nafotit, ale na netu určo budou lepší fotky, páč mám ty místa opravdu dost vzadu. Ale sem ráda, že tam vůbec jedu !!!!! :-) Mějte se hezky a třeba o koncertě něco málo napíšu =))

Opět doma x)

27. července 2009 v 22:50 | Makyna
Ahóóój
Tak sem tady. Po neuvěřitelným víkendu, na kterej asi v životě nezapomenu jsem se dostala domů. Kdo sledujete F1, určitě se jeďte někam na ni podívat, protože v TV je to úplně jiný. Opravdu skvělý. Ten řev motorů a celá atmosféra, krása....xD Počasí bylo pěkný, ale foukal trochu studenej vítr, chvílema jsem myslela, že na tý tribuně umrznu xD No a Kimi, ten mi udělal takovou radost !!!!!!!!!! xDxDxD sem tam radostí skákala a řvala, a pak sem stála přímo pod stupněma vítězů!!! juchů xD (pro ty co nejsou v obraze tak skončil na 2. místě, dobrý výsledek na to jak se Ferrari v této sezoně trápí xD). Lítala jsem tam jak blázen.... xD a nevěřila bych kolik má fanoušků, opravdu hodně a bylo tam ani moc finských vlajek, teda hned po polských no xD Jen mi je líto Felipeho Massy, doufám, že se uzdraví a bude pokračovat dál.

No už se nijak moc cestovat nechystám a pokud nebude stávkovat net, což doufám, že už se to vyřešilo, tak bych mohla na blogu začít normálně pracovat xD Měj te se a brzy už začnu něco dělat.... doufám xD Báj

Hlasím příjezd a znovu odjezd xD

23. července 2009 v 20:26 | Makyna
No.....delší dobu se tu opět nic nedělo, ale to proto, že sem byla na dovolené. Chtěla sem to sem napsat, ale protože nám poslední dobou skoro vůbec nejede net, tak to nešlo. A ty bouřky tomu nepomohly no xD Tak píšu, dneska sem se vrátila ze Šumavy.... je krásná, zelená..... xD No a hned zítra jedu do Maďarska na závody F1 xD už se táák těším. Až přijedu tak se budu snažit všechno dohnat. Mějte se krásně !!!!!! =)

KONEČNĚ !!!

20. května 2009 v 12:39 | Makyna
KONEČNĚ !!! Já už myslela, že to nevydržím. Právě dneska mi došlo CD !!!! xD
Hurá, du poslouchat...

Juchůů x)

9. května 2009 v 1:15 | Makyna
No....tak to klaplo a v pátek mi došli lístky na GD do Vídně xD Když se podíváte, tak to nejsou bůhví jak dobrý místa, ale já sem hrozně šťastná, že tam může vůbec bejt !!!! x) Sem to na netu pořád sledovala a jenom nevěřícně koukala, jak se ten koncert rychle vyprodává.....A až sem nějakým zázračným způsobem přesvědčila rodiče, aby mě tam pustili (do teď nevím, jak se mi to povedlo), tak při objednání to ukázalo chybu, že není v pořádku kreditka. No to bylo na mě moc. Ale pak se to nějak vyřešilo, ale pár dnů to trvalo, lístky jsem objednávala až 4.5. a to už lepší místa byly vyprodané....

Tak aspoň je uslyším a s trochou štěstí i uvidím xD Nebo si přiberu do kabele dalekohled.....xDxDxD Už se hrozně těším, ale listopad je za dlouho...

Poslední kapka.......... x(

27. dubna 2009 v 18:21 | Makyna
Sem se jenom tak dívala na www.worldticketshop.com, tak mi teprve zklaplo....Víte kolik chcou např. za koncert v Německu? 129 - 149 euro ( kolem 4 000 kč). Dneska mám opravdu po náladě......... x( Ale doufám, že je to jenom pro předprodej, jinak by to bylo vážně krutý......
 
 

Reklama